nahoru

Kratom

Kratom – fascinující rostlina z jihovýchodní Asie pro vaši sbírku

Kratom, fascinující rostlina pocházející z tropických oblastí jihovýchodní Asie, je stálezelený strom příbuzný kávovníku. V zemích svého původu, jako je Indonésie, Thajsko a Malajsie, mají listy kratomu dlouhou tradici žvýkání nebo přípravy čaje. Nejčastější forma je kratom prášek.

Naše nabídka zahrnuje pečlivě vybrané odrůdy kratomu pěstované na plantážích v Indonésii. Kratom u nás seženete kratom prášek v zelené, červené, bílé a žluté barvě. Barva kratomu je dána způsobem sušení a fermentace listů, což ovlivňuje obsah alkaloidů a dalších aktivních látek.

Prozkoumejte naši pestrou paletu kratomových odrůd a vyberte si tu pravou pro vás:

  • Zelený kratom (Green) – osvěžující a povzbuzující
  • Červený kratom (Red) – uklidňující a relaxační
  • Bílý kratom (White) – energizující a motivující
  • Žlutý a zlatý kratom – harmonizující a vyvažující

Všechny naše produkty jsou určeny výhradně ke sběratelským účelům a nejsou vhodné ke konzumaci. Mějte prosím na paměti, že kratom není v České republice schválen jako potravina ani doplněk stravy a jeho užívání je na vlastní riziko.

Rozšiřte svou sbírku o tyto unikátní poklady z jihovýchodní Asie. Ponořte se do fascinujícího světa kratomu a objednejte si tu pravou barvu pro vaši osobní kolekci ještě dnes! V případě jakýchkoliv dotazů je vám k dispozici náš zkušený tým.

Kategorie produktů
mohlo by vás zajímat…

Zobrazuji všech 7 výsledků